Author: c***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 質感算不錯,也夾得住頭髮非常讚
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Price: NT$22
| Material | PE |
| Ideal for | Women |
| Hair Type | Normal |
| Color | Dark Green |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Cutting Tools |
| 高度 | 1.9 cm |
| 寬度 | 1.9 cm |
| 長度 | 7.7 cm |
| SKU | sb2209270390691709 |
Author: c***3
Date:
Review: 質感算不錯,也夾得住頭髮非常讚
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: c***y
Date:
Review: 比想像中的小但是價格甜可以接受啦
顏色: 咖啡棕
尺寸: 均碼
Author: E***y
Date:
Review: 很好用又可愛的止滑髮夾,顏色非常吸引人。大小適中。
顏色: 藏蓝色
尺寸: 均碼
Author: L***n
Date:
Review: 方便好用 固定髮型 造型好物。
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.